www.grand-m2.net
www.grand-m2.net
www.grand-m2.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.grand-m2.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[GA]SiMRa Röportajı !

3 posters
YazarMesaj
[BA]Buyuk | Baskın
BoardAdmin
BoardAdmin

[GA]SiMRa Röportajı !  Empty
MesajKonu: [GA]SiMRa Röportajı !    [GA]SiMRa Röportajı !  Icon_minitimeÇarş. 15 Ara. 2010, 21:45

[GA]SiMRa İle Röportajımız ;

1.Kendinizi bize kısaca tanıtabilirmisiniz.?
Bayanlara yaşı sorulmaz bu yüzden bu detayı geçiyorum Özel bir pvp de GameAdminlik görevini başarı ile yürüten Üniversite öğrencisiyim. Sreverimi ve oyuncularimi çok seviyorum ,bu yüzden derslerimden çok oyunla ilgileniyorm
2.Nickinizin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtiniz?
Nickimin özel bir anlamı var çünkü tamamı ile benim üretimim.Bu yüzden seçtim.
3.Hangi takımlısınız?
Takım tutmuyorum çünkü futbolu pek sevmiyorum.
4.Kullanıcıların sizin icin genel düsüncesi hakkında bir fikriniz varmı.?
Valla beni pek sevmediklerini biliyorum Çünkü genelde ceza vermek zorunda kalan ben oluyorum. TL mizin üzerime yüklediği sorumluluklarım da günden güne artıyor ama kimsenin hakkı yenmemesi için elimden geleni yapıyorum. Tabi elimden geldiğince de herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
5.Oyun takımında olmak nasıl bir duygu.?
Muhteşem Ama hiçde dışardan gözüktüğü gibi değil.Oyuncularla çıkan sorunlarla uğraşmak gerçekten çok zor çünkü bizim server ımız diğerleri gibi değil. Bazı katı kurallarımız var ama oyunumuzda herkesin mutlu olabilmesi için bunlar gerekli. Herkes hakkı ile oynasın diye bütün emeklerimiz.
6.Metin 2 de genel anlamda (oyun/forum) yaşadığınız unutamadığınız bir anınız var mı?
Olmaz mı Metin2 de oynamak bana hayat arkadaşımı kazandırdı. Başıma büyük bir dert aldığımı biliyorum ama onu bana getiren de Metin2 idi . Bu yüzden vazgeçemiyorum oymanaktan. Oyuncu olmak daha güzel ve kolaydı ama yönetici olmak zor da olsa zoru başarmak da çok güzel bir iş
7.Game Admin ünvanı geldiginde neler hissettiniz?
" İşte şimdi yandım !!! " dedim kendi kendime çünkü cidden çok büyük bir sorumluluk. Hiç dışardan gözüktüğü gibi değil cidden.Metin2 de yönetici olmak hiç de hayal ettiğim birşey değildi . Çok mutlu oldum ama sorumluluğu çok büyük.
8.Bos zamanlarınızda neler yaparsınız ?
Boş zaman mı Benim pek boş zamanım olmuyor ne yazık ki . Ders çalışıyorum , okuluma gidiyorum , sonra da Simra görev başınaaaaa İnanın başka yaptığım birşey yok . Çok monoton bir hayatım var ama ben halimden memnunum .
9.Neden forum degilde oyun yöneticiliği.?
Valla ben aslında çaktırmadan ikisini de yapıyorum ama oyunda sorumlulugum daha fazla oldugu için foruma fazla vaktim kalmıyor. Birinin oyunda sürekli kalıp oyuncuların sorunları ile ilgilenmesi gerekiyor tabi bu da ben oluyorum.Ama forumu artık size devrettim için daha mutluyum.İçim Rahat Artık
10.Metin2 de en beğendiğiniz ayrıcalık veya olay bir anlamda neden metin2?
Ben metin2 ile ilk karşılaştıgımda çok sevdiğim bir arkadaşım şamandı Metin2 daha çoook yeni, iken Türkiye de.
İnanılmaz hoşuma gidiyordu çünkü şaman güzel bir karakter ne de olsa.Bütün zamanını bilgisayar başında M2 de geçiriyordu. Bir gün kendimi tutamadım ve bende başladım. Başlayış o başlayış bir daha bırakamadım.

11.Şu an olmak istediğiniz yerde misiniz?
Yok benim TL nin yerinde gözüm var Smile
Az kaldı ama onu da yerinden edeceğim . Bir sonraki rütbe o nede olsa:D Şaka bi yana evet olmak istediğim yerdeyim. Başka bir Server da olmak istemezdim çünkü bu işi hakkıyla yapan insanlarla beraberim. Gerçekten ne kadar emek verdiğimizi kimse bilemez . Uykusuz gecelerimizi bir biz bilebiliriz takım olarak ama şuan herşey çok iyi gidiyor şükürler olsunki.
FaN
GRAND-Seviye 1
GRAND-Seviye 1
FaN

MesajKonu: Geri: [GA]SiMRa Röportajı !    [GA]SiMRa Röportajı !  Icon_minitimePerş. 16 Ara. 2010, 17:40

sizi sevmeyen ölsün simra Very Happy
[GM]PavLov
GameMaster
GameMaster
[GM]PavLov

MesajKonu: Geri: [GA]SiMRa Röportajı !    [GA]SiMRa Röportajı !  Icon_minitimeCuma 17 Ara. 2010, 12:26

Metin2 nin kazandırdığı ve kaybettirdiği bir çok şey var kazandıklarımızı görünce kaybettiklerimiz umrumuzda olmuyor galiba.
Sizin gibi dostlar bulunmaz birdaha...

İyiki varsınız hepiniz Smile

Sizleri seviyorum SiMRA EVAREST Harmony Chiko... Smile)

Oyuncularımızın yeride ayrı tabiki Razz
FaN
GRAND-Seviye 1
GRAND-Seviye 1
FaN

MesajKonu: Geri: [GA]SiMRa Röportajı !    [GA]SiMRa Röportajı !  Icon_minitimeCuma 17 Ara. 2010, 13:56

harmony derken artık harmony yok ki Sad

[GA]SiMRa Röportajı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GameAdmin SiMRA