www.grand-m2.net
www.grand-m2.net
www.grand-m2.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.grand-m2.net

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[TL]EVAREST Açıklama.

YazarMesaj
[TL]EVAREST
Takım Lideri
Takım Lideri
[TL]EVAREST

[TL]EVAREST Açıklama. Empty
MesajKonu: [TL]EVAREST Açıklama.   [TL]EVAREST Açıklama. Icon_minitimeC.tesi 18 Ara. 2010, 21:23

Merhabalar...

1:) Duyumlarıma göre bazı kişiler arkamdan konuşmaya cürret etmişler.Saçma sapan bilgilendirmede bulunmuşlar,Benim hakkımda oyundada,forumdada veya başka biryerde konuşulacaksa bunu yüzüme karşı yapsınlar.Ayrıca benim ismimide burdan ayrıldıktan sonra kimsenin kullanmaya yetkisi yok!

2:) [GM]Harmony neden görevden alındı ? Harmony Grand-m2'ye artısı olduğu kadar eksiside olmuştur.Harmony'e Grand'a yaptıgı görevlerin karşılığını %100 Bir şekilde almıştır. Harmony görevini kurallar çerçevesinde yerine getirmediği için ve kendi üst rütbelerine gerekli saygıyı göstermediğinden görevden alınmıştır.Ve kendisine ait facebook hesabına gerekli e-mail yollanmıştır,gizlilik kuralından dolayı bu e-mailin ss'sini buraya koymuyorum.Şayet bu konu uzarsa gerekli ss konulacaktır.

3:) Grand-M2'ye Katılan yeni görevli arkadaşlarımıza Başarılar dilerim.Unutmayın ''Giden gider kalan sağlar bizimdir''.

Burdan harici Grand'a ait ve bana ait yapılan yorumlar tamamen yalan yanlıştır.

SAYGILARIMLA
TAKIM LİDERİ EVAREST

[TL]EVAREST Açıklama.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenen açıklama...